A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/users/creditp/public_html/credit-partners.pl/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Credit Partners ::: Usługi

doradztwo
gospodarcze i finansowe

Więcej

finansowanie
przedsiębiorstw

Więcej

finansowanie
projektów inwestycyjnych

Więcej

alternatywne
źródła finansowania

Więcej

Zakres świadczonych usług

Finansowanie nieruchomości

Pomagamy pozyskać finansowanie dla projektów deweloperskich, mieszkaniowych i komercyjnych. Doradzamy w procesie zakupu i refinansowania nieruchomości. Doradzamy w procesie pozyskania inwestora, partnera JV. Koordynujemy proces przygotowania dokumentacji niezbędnej do pozyskania i wykorzystania finansowania. Przygotowujemy biznesplany, memoranda informacyjne. Negocjujemy w imieniu klienta warunki finansowania.

Finansowanie projektów inwestycyjnych

Doradzamy w procesie przygotowania projektu i pomagamy pozyskać finansowanie inwestycyjne. Organizujemy finansowanie dla operacyjnych przedsiębiorstw jak i dla spółek celowych. Przygotowujemy biznesplany, prognozy finansowe, koordynujemy przygotowanie wycen, badań rynku, ekspertyz technicznych. dy na jakich działają instytucje finansowe i potrafimy efektywnie komunikować potrzeby naszych klientów.

Doradztwo gospodarcze i finansowe

Pomagamy w opracowaniu optymalnej struktury transakcji. Przygotowujemy biznesplany, prognozy finansowe, memoranda adresowane do instytucji finansowych i potencjalnych inwestorów. Wspieramy w procesie restrukturyzacji zadłużenia.

Alternatywne źródła finansowania

Doradzamy w procesie uzupełnienia wymaganego przez instytucje finansowe wkładu własnego w projektach. Aranżujemy finansowanie pomostowe w oparciu o aktywa, w formie kredytów, pożyczek mezzanine i obligacji korporacyjnych.